Astroloji Yazıları

Akrep Burcunda Jüpiter Retrosu

Akrep Burcunda Jüpiter Retrosu..

9 Mart gününde başlayacak olan Jüpiter Retro’su yaklaşık 5 ay kadar devam edecek.

Jüpiter bizim hangi alanlarda büyüme, genişleme ve rahatlık kazanacağımızı ayrıca şans ve destek aldığımız konuları gösterir. Retro zamanlarında şimdiye kadar büyüme sağladığımız konularda yavaşlama durumunda kalabiliriz. Ancak bir şeyleri pekiştirmek ve ya üzerinden tekrar geçmek, kaçırdığımız fırsatları gözden geçirmek için girişimde bulunabiliriz.

Retro zamanlarında söz konusu planetin enerjisi içe yönelir. İçsel bir büyüme kazanabiliriz.

Jüpiter Retro halinde doğan kişilerin bu dönemde hayatlarında şanslar daha rahat şekilde gündeme gelebilir.

Yükselen burçlara göre hangi alanlarda etkileneceğimiz ise;

Öncü Burçlar Koç, Terazi, Yengeç, Oğlak’lar için başkalarının kaynakları, kredi ve borçlar, vergiler, kazançlar, çocuklarla ilgili konular, spor, eğlence gibi aktiviteleriniz, sosyal çevre ve arkadaşlıklar alanlarında risklerden kaçınmalı, şansa güvenerek hareket etmemeniz gereken zaman dilimi.

Sabit Burçlar Boğa, Akrep, Aslan, Kova’lar için tüm ilişki ve ortaklıklar, bire bir danışmanlık aldığınız konular, ev, aile, gayrimenkul, sağlık, dış görünüm, kariyer ve toplumdaki duruşunuz gibi konularda abartı ve risklerden kaçınmanız gereken bir süreç.

Değişken Burçlar İkizler, Yay, Başak, Balık’lar için sağlık, günlük rutin işler, beslenme şekliniz, hizmet konuları, iletişim, kardeşler ve yakın çevreniz, ticaret, eğitim, inançlar ve bilinçaltı gibi konularda aksilikler olabileceği gibi akışta kalabilirseniz faydalı ve sonrasında destekleyici süreçler oluşabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.