Astroloji Yazıları

Mars Yay Burcuna Geçiyor…

Mars Yay Burcuna Geçiyor;

Mars bizim nasıl aksiyona geçtiğimiz, nerede inisiyatif aldığımız, mücadele gösterdiğimiz alanlarla ilgilidir. 26 Ocak Cuma günü 15:56’da Yay burcuna geçiş yapacak olan Mars, daha iyimser, hevesli, coşkulu bir halde olaylara yaklaşırken, bunun yanında bir o kadar da ani ve gergin davranışlarda bulunma eğiliminde olabiliriz. Din, felsefe, eğitim, yurtdışı konuları hayatımızda daha aktif hale gelebilir. Spor aktiviteleri ve spora başlamak içinde uygun zamanlardır. Uluslararası ticaretinde yoğunlaşacağı zaman dilimleridir. Bu konularla ilgili ani tutumlardan kaçınmalı daha sağlamcı hareket etmek fayda sağlayacaktır.

Yükselen Burçlara Göre;

Öncü Burçlar: Koç, Terazi, Yengeç, Oğlaklar için iletişim konularının artacağı, yurt içi yada yurt dışı seyahatlerin aktifleşeceği bir zaman dilimi. Sağlık konularında dikkat edilmesi gereken de bir süreç (özellikle de bacaklar ve kas sisteminde) Çalışma ortamında ve rutin işlerde fazlaca iş yükü olabilir. Ani kararlar almamak daha uygun olacaktır.

Sabit Burçlar: Boğa, Akrep, Aslan, Kova’lar bu süreçte maddi kazançlarla ilgili konular aktifleşirken, kredi, borç, ortak kazanımlarda gelişmeler olabilir. Ayrıca harcamalarında artış göstereceği bir dönem. Bu süreçte daha dikkatli harcamalar yapılması önerilir. Spora başlamak için de uygun zamanlar.

Değişken Burçlar: İkizler, Yay, Başak, Balıklar için aktif bir dönem başlarken özellikle kariyer ve ev konularında mücadele gerektiren durumlar söz konusu olabilir. Taşınma, evde tadilat, iş yükünün artış göstereceği, ortaklıklarla ilgili meselelerin gündeme geleceği zaman dilimleri. Stres ve fevri davranışlardan uzak durmak fayda sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.