Astroloji Yazıları

Merkür Gerilemesi Başlıyor

Merkür Gerilemesi Başlıyor..

23 Mart Cuma günü Koç burcunda gerilemeye başlayıp, bir kısmında Balık burcunda geri hareketi devam edecek.

Merkür, iletişim, haberleşme, kontaklar, bilgi, sözleşmeler, alım satım, eğitim, teknoloji, nasıl karar alığımızla ilgilidir. Merkür’ün Retro olduğu dönemlerde ilgili olduğu konularda aksamalar, gecikmeler yaşanabilir. Yeni işlere, yapacağımız sözleşmelere, alınacak yeni kararlara dikkat etmeli, sonrasında koşullar beklenmedik şekilde yön değiştirebilir.

İmzalamamız gereken belgeleri iyi okumalı, yeni satın alacağımız şeyleri çok iyi kontrol etmeli, parasal alışverişlerde dikkat etmeliyiz. Elektronik eşyalarla ilgili özellikle bilgisayarların iyi korunması, önemli bilgilerin yedeklenmesinde fayda olabilir.

Yükselen Burçlara Göre;

Öncü Burçlar Koç, Terazi, Yengeç ve Oğlak’lar için kariyer, ortaklıklar, iş anlaşmaları, ev, aile ile konularda dikkat etmeli.

Sabit Burçlar Boğa, Akrep, Aslan ve Kova’lar için eğitim, seyahat, yakın çevre, kardeşler, iş anlaşmaları, sağlık alanlarında dikkat etmeli.

Değişken Burçlar İkizler, Yay, Başak, Balık’lar için Sosyal çevre, arkadaşlıklar, çocuklar, ödemeler, krediler, parasal konularla ilgili dikkat etmeli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.