Astroloji Yazıları

İletişim Gezegeni Merkür 11 Ocak Günü Oğlak Burcuna Geçiyor!

İletişim gezegeni Merkür 11 Ocak günü Oğlak burcuna geçiyor! Ciddi ciddi konuşma ve düşünme zamanları..
Şubat ayının ortalarına kadar sürecek olan bu transit hayatımızın genelinde bizi planlı olmaya ve ciddi düşünmeye itecek. Konsantre gerektiren işlerimizi rahat şekilde yürütmemize yardımcı olacak. Özellikle iş görüşmeleri, otoriteyle ilgili iletişimler açısından da olumlu zaman dilimi. Bazı dönemler bizi negatif düşünmeye davet etse de yönetildiği takdirde fayda sağlayabileceğimiz ve gerçekçi olacağımız bir süreç.

Yükselen Burçlara Göre;
Öncü Burçlar Koç, Terazi, Yengeç, Oğlak için hayatınızın genelinde etkili olacak bu transit özellikle kariyer, ev, yuva ve ortaklıklar alanında etkili olacak.
Sabit Burçlar Boğa, Akrep, Aslan, Kova için Kardeş, kuzen, yakın çevre, iş düzeni, sağlık alanlarında etkili olurken,
Değişken Burçlar İkizler, Yay, Başak, Balık’lar için para konuları, ortak kazanımlar, sosyal çevre, arkadaşlıklar ve çocuklar alanında etkisini gösterecek.

İletişim Gezegeni Merkür 11 Ocak Günü Oğlak Burcuna Geçiyor!” üzerine 2 yorum

  1. Elinize sağlık, isabetli ve güzel analizler, yazılarınızın devamını bekliyoruz merakla, ayrıca kişisel bir rica olarak 2018 senesine ilişkin gezegenlerin retro tarihleri ve bu tarihlerde nelere dikkat etmemiz gerektiğine ilişkin bir yazı hazırlarsanız çok memnun oluruz 🙂 İyi günler, iyi çalışmalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir