Astroloji Yazıları

TUTULMA HAFTASI!

TUTULMA HAFTASI!

Ay Tutulması 31 Ocak Çarşamba günü 11 derece Aslan burcunda gerçekleşecek.

Ay Tutulmasının benzerini 1999 Ocak ayında yaşanmıştı. O dönemde yaşanan olayların benzeri tekrar günümüzü taşınabilir.

Tutulma döngüleri en önemli gökyüzü olaylarındandır. Doğum haritamızda etki ettiği alanlarda önemli şekillenmeler ve değişimler meydana getirir.

Bu tutulma sabit burçları (Boğa, Akrep, Aslan, Kova) daha fazla etkileyecek olurken, yükseleni ve ay burçları bu burçlarda olan kişileri doğrudan ilgilendirecek. Sabit burçlarda olan tutulmalar daha derin, daha yavaş ama kalıcı olan olayları işaret eder. O nedenle tutulmanın etkilerini yavaş yavaş hissedeceğiz.

Aslan burcu öz güven, yaratıcılık, sahnede olmak, yönetmek, ben merkezde olmak gibi temaları temsil ederken ayrıca yönetim, liderler, ünlü kişiler de Aslan burcuyla ilgilidir. Daha cesur hareket edeceğiz bu süreçte duygusal anlamda da fazla cömert olabileceğimiz gibi kibirli ve fazla gururda takınabiliriz. Burayı yönetmekte fayda var!

Tutulma anında Venüs’ün Güneş’le birleştiği ve Ceres Asteroit ile kavuşum yaptığından dişi ögelerin, kadınların, annelik, beslenme gibi kavramların Aslan burcu temalarıyla birleşip vurgu yapacağı zamanları işaret etmekte. Neptün-Ay zorlu açıları ise kararlarımızla fazla duygusal davranabilir, sağlık ile ilgili konularda özellikle gıda zehirlenmelerin artacağı bir süreç olabilir. Özellikle tutulma haftası..

 

Tutulmanın etkisi yaklaşık Haziran ayına kadar etkilerini gösterirken, sevgiye herzamankinden daha fazla ihtiyaç duyacağımız bir süreci vurgulamakta.

TUTULMA HAFTASI!” üzerine bir yorum

  1. Merhaba ,
    Faydalı bir bilgi olmuş , teşekkürler.Tutulma haftlarını biraz daha açıklayıcı anlatabilir misiniz. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.