Astroloji Yazıları

Venüs’ün Kova Burcuna Geçişi

Venüs Kova Burcuna Geçiyor..

Venüs’ün Kova Burcuna Geçişi;

İlişkiler gezegeni Venüs 17 Ocak sabah saatlerinde Kova burcuna geçiş yapıyor. Yaklaşık olarak 1 ay boyunca seyride devam edecek. Tüm ilişkiler açısından baktığımızda Kova sembolizmi baskın hale gelirken, daha ortak paylaşımlarda bulunmaya, sosyal ortamlarda dostane bir tavır sergilemeye yatkın olabiliriz. Yine bu dönemde entellektüel konular, teknoloji, astroloji gibi alanlarada ilgimiz artabilir. Duygulardan çok zihinsel faaliyetler hakim olurken,iletişimi kuvetli kullanabiliriz.

Yükselen burçlara göre;

Öncü Burçlar: Koç, Terazi, Yengeç ve Oğlak’lar için maddi kazanımlar açısından destekleyici bir süreç. Ayrıca Sosyal çevre ve arkadaşlıklardan gelen desteklerde söz kousu. Yeni hobilere başlamak içinde uygun zaman dilimi.

Sabit Burçlar: Boğa, Akrep, Aslan ve Kova’lar için özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklardan yana şanslı, kariyer ve ev alanlarıyla da ilgili güzel etkiler söz konusu. Otorite figürlerinden de destek alınabilecek zamanlar.

Değişken Burçlar: Başak, Balık, Yay ve İkizler ise bu süreçte yakın çevrelerinden destek alırken, eğitim alanında ve seyehatlerde aktif hale gelebilir. Sağlık ve rutin işlerinde kolay akış sağlayabilecekleri bir dönem.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir